Kontakt

Tveka inte att kontakta oss om det är något du undrar över.

Telefon: 0123 - 20 000
E-post: info@allvarmeteknik.se

Adress: Allvärmeteknik KVV AB, Mossebogatan 13, 615 32 Valdemarsvik

Våra medarbetare

Peter Carlsson

VD
Tel: 0123-198 99
Mobil: 070-323 88 84
Epost: peter.carlsson@allvarmeteknik.se

Håkan Johansson

Försäljningsansvarig
Tel: 0123-198 92
Mobil: 070-323 88 53
Epost: hakan.johansson@allvarmeteknik.se

Jonny Carlsson

Servicechef
Tel: 0123-198 97
Mobil: 070-690 38 79
Epost: jonny.carlsson@allvarmeteknik.se

Lars Carlsson

Service
Mobil: 070-535 83 01
Epost: lasse.carlsson@allvarmeteknik.se

Michael Berglund

Kontor
Tel: 0123-198 91
Mobil: 070-323 15 25
Epost: michael.berglund@allvarmeteknik.se

Krister Eriksson

Säljare
Mobil: 070-648 27 10
Epost: krister.eriksson@allvarmeteknik.se

Tomas Åberg

Butiksansvarig
Tel: 0123-198 94
Mobil: 070-323 88 94
Epost: tomas.aberg@allvarmeteknik.se

Jonas Roslid

Säljare
Mobil: 070-294 12 65
Epost: jonas.roslid@allvarmeteknik.se

Sören Nyberg

Säljare
Mobil: 076-899 11 26
Epost: soren.nyberg@allvarmeteknik.se

Peter Törnborg

Service
Mobil: 070-323 88 97
Epost: peter.tornborg@allvarmeteknik.se

Joakim Krafft

Lager
Mobil: 070-300 22 88
Epost: joakim.krafft@allvarmeteknik.se

Rickard Persson

Service
Mobil: 070-620 13 25
Epost: rickard.persson@allvarmeteknik.se

Roland Ernehammar

Service
Mobil: 070-323 97 38
Epost: roland.ernehammar@allvarmeteknik.se

Per Åke Nockey

Service
Tel: 0123-198 93
Mobil: 070-690 10 12
Epost: per-ake.nockey@allvarmeteknik.se

Robert Karlsson

Installatör
Mobil: 070-323 88 96
Epost: robert.karlsson@allvarmeteknik.se

Karin Carlsson

Kontor
Tel: 0123-198 98
Mobil: 070-210 49 94
Epost: karin.carlsson@allvarmeteknik.se

Sara Hedström

Ekonomi
Tel: 0123-198 95
Epost: sara.hedstrom@allvarmeteknik.se

Anton Karlsson

Service
Mobil: 070-3231031
Epost: anton.karlsson@allvarmeteknik.se

Johan Samsioe

Säljare
Mobil: 070-9909515
Epost: johan.samsioe@allvarmeteknik.se

Robert Karlsson

Installation
Mobil: 070-3238896
Epost: robert.karlsson@allvarmeteknik.se

Jimmy Svensson

Installation
Mobil: 070-3239798
Epost: jimmy.svensson@allvarmeteknik.se

Daniel Jonsson

Installation
Mobil: 070-3238885
Epost: daniel.jonsson@allvarmeteknik.se
Vill du bli kontaktad?

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan.